Ukrajina 2022

Ruská agresia na Ukrajine 2022 očami reportérov z celého sveta. Kto by to povedal, že toto bude možné a dokonca bežné v 21. storočí...

Vídea by si mal dookola pozerať každý, kto sa bojí a sťažuje, že sa mu zníži životná úroveň, ak by Európa prestala nakupovať nerastné bohatstvo Ruska.

A ak by niekto chcel vidieť, že ako to vidia Ruské média tak nech sa páči: Ukrajina 2022 očami Ruska.

Černobajivka

Hoci sa Rusi z Chersonu stiahli organizovane, nebola pre nich okupácia tohoto územia bezbolestná a bez strát

Vojna prišla aj do ruských rodín.

Vojna neprišla len na Ukrajinu. Prišla aj do ruských rodín. Spoločnosť sa rozdelila na dva tábory: odporcov a zástancov „vojenskej operácie“.

Zásobovacie lety do Mariupola

Ukrajinský vojnový novinár Jurij Butuzov natočil film o letoch do obkľúčeného mesta. Má takmer 40 minút a okrem autentických záberov obsahuje výpovede účastníkov

CNN blízko Kijiva

Bezpečnostné kamery ukazujú, že ruské sily strieľajú na civilistov. Je to nepochopiteľné, ako môže Kirill patriarcha Ruskej pravoslávnej cirvi toto schvaľovať a svojimi vyjadreniami podporovať...

Vice News z Irpiň pri Kyjive

Vice News z Irpiňu pri Kyjive v ukrajinčine a angličtine

CNN Prima news Cherson

Reportáž CNN Prima news z okolia Chersonu

Mozyr, Bielorusko

Ruskí vojaci posielajú veci ukradnuté na Ukrajine cez SDEK do Ruskej federácie. Mozyr, Bielorusko. Ak ste ešte nepočuli o novom druhu kobylky - Ruskej kobylke, tak tu je osvedectvo o tomto mimoriadne nebezpečnom druhu. Usvedčila ich jednoduchá kamera, ktorá slúži na informovanie zákazníkov, či na pobočke nie je dlhý rad.

Al Jazeera Balkan - Buča

Všetky televízie sveta dávajú obdobné zábery, len tie ruské točia asi na Marse, nie na Ukrajine.
 

Al Jazeera English - Buča

Stovky ľudí pochovaných v masovom hrobe v Buchu pri Kyjeve: Starosta

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.
Internetový marketing,
poradenstvo.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.