Stolárstvo Štefan KENDRA Kravany okres Poprad

Výroba prepracovaných, elegantných interierových dverí na mieru s dovozom a montážou po  celom Slovensku.

Interierové dvere z masívu na zakázku (otváravé ale i posuvné v oblóžkovej zárubni) výrábame už 14 rokov.

Interierové dvere.

Interierové dvere nielen vyrobíme, dovezieme a namontujeme, ale i poradíme. Na našej internetovej stránke špecializujúcej sa na interiérové dvere sa dočítate zaujímavé informácie ako:

  • Výhody dverí z masívu
  • Otváravé dvere s falcom a bezfalcové
  • Posuvné interierové dvere
  • Dvere so svetlíkom
  • Kartáčované interierové dvere

Interierové dvere či už otváravé, alebo posuvné vyrábame na zakázku, teda presne podľa požiadaviek zákazníka, no môžte sa inšpirovať i podľa už vyrobených dverí v našej galérii otváravých dverí či galérii posuvných dverí.

 

Komplexné vybavenie interiéru.

Interierové dvere sú našou špecialitou, no v prípade oslovenia našej firmy potencionálnym zákazníkom ponúkame možnosť i realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

Výhodou pre zákazníka je, že celé vybavenie interiéru mu realizuje jedna firma, takže zákazník má menej starostí so zháňaním ďaľších dodávateľov a v konečnom dôsledku to bude pre zákazníka aj finančne výhodnejšie. Viac sa o komplexnom vybavení interieru naším stolárstvom dočítate na internetovej stránke www.stolarstvokendra.sk, ktorá sa venuje komplexnému vybaveniu interiéru, teda zákazkovej výrobe kuchýň, jedálenských kútov, postelí, skríň, šatníkov, schodov či rôznych regálov.

 

Stolárstvo Štefan KENDRA
Cintorínska 233,
059 18 KRAVANY okres POPRAD
+421 905 904 332