Štát musí chrániť svojich odborníkov

  • Ľudská hlúposť
  • Noviny
  • Denník N
Štát musí chrániť svojich odborníkov, antivaxeri prekračujú posledné hranice. Zodpovednosť za to, že z lekárov sa tu pomaly stáva lovná zver, nesie každý jeden politik, ktorý tu za posledné mesiace spochybňoval očkovanie.
Novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová v jednom z rozhovorov s ňou konštatovala a rozhodne nie je sama, že sa nikde nepohneme, keď neupriamime svoju pozornosť na školstvo, tak aby vychovalo novú vzdelanejšiu generáciu. Je to presne o tom. Súčasné generácie dospelých majú medzi sebou až príliš veľa racionálne nerozmýšľajúcich ľudí, ktorí len slepo nasledujú nezmysly, o ktorých sa dočitali na tom svojom malom internete. Nestačí si prečítať jeden klamlivý článok na internete na to, aby sa človek vedomosťami vyrovnal niekomu, kto študoval celý život...
Prenasledovať ľudí, ktorí sa snažia iba presviedčať ostatných, aby sa dali zaočkovať, tak to už ozaj prekračuje všetky hranice ľudskej hlúposti.

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.
Internetový marketing,
poradenstvo.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.