To už podľa mňa jasná genocída je

  • Novinár
  • Martin Dorazín
Keď v ruskom verejnom priestore významní ľudia ako bývalý ruský prezident Medvedev vyhlasujú, že Ukrajinci sú pasívni nacisti, ktorých treba z jednej tretiny vyhnať, z jednej tretiny zabiť a z jednej tretiny prevychovať, to už podľa mňa jasná genocída je.
Už nič jasnejšie nie je.
Skutočne už nič jasnejšie nie je. Rozhodne by západný svet nemal čakať na dalšie a dalšie reálne dôkazy o tom, že to takto je od prvej chvíle ruskej agresie na Ukrajine.
Mŕtvym Ukrajincom už nikto život nevráti, keď budeme ďalšie desačročia či storočia konštatovať, že išlo o genocídu. Rovnako ako zmarené životy už nikto nevráti miliónom Židov počas druhej svetovej vojny, keď sa tiež nemal za nich kto postaviť.
A k okamžitej maximálnej i vojenskej pomoci Ukrajine by sme hneď mali pridať aj maximálne postihovanie každého verejného vypočítavého spochybňovania toho, čo sa deje na Ukrajine.

Len tak mimochodom na rozdiel napríklad od Slovenska na Ukrajine žiadna neonacistická extremistická strana ani len nie je v parlamente.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.