Windows Presentation Foundation (WPF)

Windows Presentation Foundation (WPF) je bezplatný open source grafický subsystém (podobný WinForms), ktorý pôvodne vyvinula spoločnosť Microsoft na vykresľovanie používateľských rozhraní v aplikáciách založených na systéme Windows.

Umožňuje  komplexnú tvorbu formulárových aplikácií. WPF je súčasťou .NET frameworku od verzie 3.0. Disponuje širokou paletou formulárových prvkov a taktiež umožňuje bohaté štýlovanie vzhľadu aplikácie.

WPF sú súčasťou všetkých verzií Microsoft Windows od Windows Vista a Windows Server 2008. Používatelia starších Windows XP SP2/SP3 a Windows Server 2003 si môžu nainštalovať potrebné knižnice voliteľne.

Windows Presentation Foundation je novší ako WinForms, k jeho vyniku viedlo viacero dôvodov. Najpodstatnejším bolo, že WinForms ukládá u každého ovládacieho prvku jeho absoltnu pozíciu na formulári. Čo sa pre webové aplikácie ako aj pre mobilné aplikácie nehodí.
 

 

Nasleduje: Phishing

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.
Internetový marketing,
poradenstvo.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.