Sematam

Spať na: Heľenine oči
  • Funky

Sematam je mladá funky kapela z Nitry pozostávajúca zo 7 členov, ktorá chce svojou hudbou a koncertmi ľudí zabávať a dobíjať energiou.

Minimálne pesničkami "De ste?" a "Pome rockovať", sa im to určite podarilo.

Marek Kutnár - spev, gitara
Miška Kutnárová - bicie
Juro Janík - klávesy
Lukáš Kotry - basová gitara
Imro Kamenár - trombón
Mário Belák - saxofón
Andrej Boniš - trúbka
BOMBA
Sematam a HudbaVesmírna
DE STE?!
Sematam
POME ROCKOVAŤ
Sematam
Funky Halloween 2015
Sematam
SNOVÁ PARALÝZA
Sematam

Rytmickú sekciu, ktorú vedie ozdoba kapely bubeníčka Miška, obohacuje neodmysliteľná súčasť každej funky kapely - dychová sekcia v zložení saxofón, trubka, trombón. Hudba Sematam obsahuje prvky funky, popu a hip-hopu, doplnené o jedinečný štýl, týchto mladých hudobníkov.

Kapela Sematam v roku 2010 vyhrala súťaž mladých kapiel Rock me Fest. Vlastnú tvorbu prezentuje na festivalových i klubových pódiách. Pravidelne ľudí baví na tematických party ako Funky night, či Funky Halloween. V rámci rôznych projektov sa objavila na jednom pódiu s interpretmi ako:

  • Gladiátor
  • Horkýže Slíže
  • Vratko Rohoň
  • Chiki liki tua.

Komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. V zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite sa venujeme hlavne konzervačnej, protetickej, chirurgickej a estetickej stomatológii, implantológii, parodontológii a dentálnej hygiene.

Výroba prepracovaných, elegantných, interiérových dverí na mieru s dovozom a montážou po  celom Slovensku.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.