EKOBIT consulting, s.r.o.

Tvorba a správa web stránok bežnej funkcionality a rozsahu, ale i tvorba a správa rozsiahlych portálov so špecifickou funkcionalitou na mieru podľa potreby zákazníka.
Internetový marketing a
internetové poradenstvo.
Osobný a priateľský prístup.

Spájame všetko čo sa spojiť dá

 

Vyrábame web stránky na mieru

Spájame všetko čo sa spojiť dáNajzákladnejším pilierom našej práce je prepájať navzájom subjekty, pre ktoré poskytujeme naše služby, tak aby spojenia boli trvalé a hlavne všetkým prospešné, presne v duchu hesla: "Musíme  si  pomáhať".   Vyrábame web stránky na mieruNaš publikačný systém KIPSEC je od základu tvorený tak aby bol tvárny a prispôsobivý, tak aby sme riešenia v ňom vyrobené vedeli realizovať aj na tých najmenej očakávaných miestach, tak aby web stránka bola na mieru.
     

Reálne sľuby

 

Internetové stránky pre každého

Reálne sľubyDôležitým pravidlom našej práce sú "Reálne sľuby". Vďaka vynikajúcemu internetovému projektu skutočne sa môžte dopracovať i k jachte v prístave v Monte Carle, ale takých projektov je na slovenskom internete veľmi málo.   Internetové stránky pre každéhoNie je dôležité kedy na internete začnete. Internetové stránky od nás sú vhodné rovnako pre zabehnuté firmy či organizácie ako aj pre novovzniknuté subjekty. Ak primárnu vlastnosť systému - zdieľania nevyužijete hneď, časom ju oceníte určite.
     

Preto našou špecialitou je výroba a správa www stránok pre rôzne združenia, pre subjekty s viacerými aktivitami na internete, či pre samostatne pôsobiace subjekty, ktoré ale dokážu navzájom na internete kooperovať. Vďaka nášmu originálnemu CMS a OS systému, hlavne vďaka jeho originálnej vlastnosti zdielania elektronického obsahu a funkcionality,  pre takéto subjekty sú naše služby jedinečné a mimoriadne výhodné.